RANDEVU AL


              Randevu talebiniz için öncelikle randevu formunu doldurmanız gerekmektedir. Telefonlarımızı arayarak da bize ulaşabilirsiniz fakat randevu formunu doldurmanız bize ulaşma nedeninizi öğrenmemiz açısından ve sizlere yardımcı olup olamayacağımıza daha hızlı ve net karar verebilmemiz için oldukça önemlidir.   


            Çünkü danışmanlık merkezimizde her türlü rahatsızlıklara danışmanlık verilmemektedir. Bizim danışmanlık alanımızı ilgilendiren konular hakkında danışmanlık talep ediyorsanız, randevu talebiniz olumlu karşılanacak ve sekreterlerimiz sizlere telefonla geri dönüş yapacaktır. Başvurunuz olumlu değerlendirildiğinde size e-posta ve ya whatsapp yolu ile “Danışan Şikayet Sorgulama Formu” ve “Şikayetlerin Şiddetlerini Değerlendirme Formu” iletilecektir. Danışman hekiminizle online görüşmeye geçmeden önce bu formları doldurmanız gerekmektedir. Çünkü danışman hekiminiz rahatsızlığınız ile ilgili bilgileri bu formlardan öğrenecek ve danışmanlık planınızı bu bilgilere göre yapacaktır. 

 

Not: “Danışan Şikayet Sorgulama Formu” ve “Şikayetlerin Şiddetlerini Değerlendirme Formu”nu ayrıntılı ve tam olarak doldurmanız oldukça önemlidir. Formu tam doldurmadan değerlendirme süreciniz başlatılamayacaktır. 

(buraya telefonda vereceğiz direkt tel ile de ulaşabilecekler) 

 

 

PROF FONKSİYONEL TIP DANIŞMANLIK PORTALI

 

RANDEVU AL