8. Takip Sıklığı ve Takip Sistemi

8. Takip Sıklığı ve Takip Sistemi

 
 
1. Hekim, Diyetisyen, bireysel spor danışamnı ve psikologumuzla Online görüşme: İlk online görüşme sonrası fonksiyonel tıp ekibimiz sizi ilk ay boyunca her hafta online görüşme yoluyla takibe alacaktır. Her buluşmanıza günlük olarak doldurmanızı istediğimiz (öğünlerde neler yendiği çeşidi, miktarı, sınıfı, uyku düzeni, egzersiz düzeni, stresle başa çıkma yöntemleri vs) formları da doldurmanız ve sistemimize yüklemeniz istenecektir. Bu formları özellikle ilk ay çok önemsiyoruz. 
2. Bireysel spor danışmanı: hekim ve diyetisyenimizle görüşme sonrası, şikayetleriniz, hastalıklarınız, efor kapasiteniz ve vücudunuza en uygun spor aktivitesinin belirlenmesi için online olarak sizin bilgilerinizi daha önce yüklediğiniz formlardan incelemiş olan spor danışmanınızla online olarak görüşeceksiniz. Kişiye özel belirlediğimiz spor çizelgelerinizle spor aktiviteleriniz kontrol ve takip altına alınacaktır. Bireysel spor danışmanınızla ilk ay haftada bir daha sonra ayda en az bir defa olmak üzere danışmanın ve ya sizin talebinize göre takipleriniz devam edecektir.  
3. İlk görüşmenin birinci ayında fonksiyonel tıp danışman hekimi, diyetisyeni, bireysel spor danışmanı ve psikoloğumuz sizi birlikte online toplantı yoluyla tekrar değerlendirecektir. Bundan sonra her ay kontroller (en az 6 ay) bu şekilde devam edecektir. 
4. Sisteme formlarınızı kaydedin. “Söz uçar yazı kalır”
Danışanlarımızla iletişimimiz portalımızda ki formların günlük doldurulması yoluyla olmaktadır. Her danışanımızdan doldurmasını istediğimiz formları her gün inceleyecek ve özellikle ilk ay haftada bir diyetisyenimiz vasıtasıyla görüşme sağlayacağız. İkinci ve daha sonraki aylarda görüşme sıklığı ayda en az 1 defa olmak üzere danışmanlarımız tarafından ayarlanacaktır. 
Bunun dışında her tür yeni sorun ve gelişmeyi bize her zaman portalımızda ki iletişim araçlarıyla bildirebileceksiniz. 
5. Mesai saatleri içerisinde her türlü sorunuz için 0 552 351 77 63 telefonu arayabilirsiniz. 
6. Randevularınız sekreterlik ekibimiz tarafından düzenlenecek ve randevu günü sabahında teyit ve hatırlatma amacıyla sizlere ulaşılacaktır.

Randevu Formu

Hizmet ile ilgili bilgi ve taleplerinizi randevu formunu doldurup bize gönderiniz..