5. İyileşmem Ne Kadar Süre Alır?

5. İyileşmem Ne Kadar Süre Alır?

 

 

Unutmayın: Sağlığınızı kaybettiğiniz yer hastane değil. Sağlığınızı kaybettiğiniz yer eviniz, iş yeriniz, bugüne kadar ki yeme içme alışkanlarınız, sporsuz yaşamınız, yaşadığınız birçok stres, uykusuzluk, çevresel toksinler. 
“Eğer sağlığınızı haplarla göstermelik olarak değil, gerçek anlamda geri istiyorsanız, onu ancak kaybettiğiniz yollardan geri geçerek kazanabilirsiniz. Sağlığınızı hastanede kaybetmediniz. Orada geri kazanamazsınız.” 
“Danışanlarımızı biz iyileştirmiyoruz. Bunu kendileri yapıyorlar. Biz onlara bunun yolunu gösteriyor ve bu gücün onlarda olduğunu fark etmelerini sağlıyoruz.”
Danışanlarımızla birlikte tekrardan sağlıklarına kavuşabilmeleri ve sağlıklı yaşamlarını sürdürebilmelerini sağlamamız için en az 6 aylık bir dönem geçirmemiz gerekmektedir. Rahatsızlığınızın çeşidi, şiddeti, danışmanlık önerilere uyma düzeyiniz, yaşam değişiklik modeline adaptasyon süreciniz vs gibi süreçlere bağlı olarak bu süre daha da uzayabilmektedir. Yani kronik rahatsızlığınızdan kurtulma sürecinizi 6 ay – 12 ay olarak düşünmemiz uygun olacaktır.

Randevu Formu

Hizmet ile ilgili bilgi ve taleplerinizi randevu formunu doldurup bize gönderiniz..